Po polskich drogach jeździ już ponad 150 tys. elektryków. Padł nowy rekord

1 godzina temu
Po raz pierwszy liczba całkowicie elektrycznych samochodów zarejestrowanych w Polsce przekroczyła 150 tys. To symboliczna granica dla krajowego rynku elektromobilności. Nie oznacza jednak, iż sprzedaż nowych elektryków bije rekordy - najnowsze dane dotyczą liczby pojazdów poruszających się po polskich drogach, a nie bieżących rejestracji.
Idź do oryginalnego materiału