Patologia w szpitalach. "Zamontujmy lekarzom tachografy".

10 godzin temu
Wprowadźmy lekarzom tachografy - nagle skończyłoby się robienie na kilku etatach: tu na umowę o pracę, tutaj na kontrakcie, a tu jeszcze jakaś przychodnia. NFZ jest jak wiadro bez dna, To jest prawie 300 mld zł, to jest jedna trzecia polskiego budżetu.
Idź do oryginalnego materiału