Na autostradzie A1 rozpędzony bus wbił Hyundaia pod przyczepę

3 dni temu
Dziś na „A1-ce” prowadzący „międzynarodówkę” najechał na Hyundaia wbijając go pod przyczepę. Szczęśliwie kierowca Hyundaia przeżył! Bardzo groźnie wyglądające zdarzenie w Dobieszowicach na terenie powiatu będzińskiego. W środę 24 czerwca około godziny 10:00 na autostradzie A1 w kierunku Łodzi...
Idź do oryginalnego materiału