Kierowcy wyłączają ten system odruchowo. Tracą choćby 600 zł rocznie

2 godzin temu
Zdjęcie: Kierowca wyłącza system start-stop w samochodzie podczas postoju na drodze miejskiej.


Wielu kierowców odruchowo wyłącza ten system zaraz po uruchomieniu samochodu. Powód? Denerwujące gaśnięcie silnika podczas postoju. Producenci przekonują, iż start-stop nie tylko ogranicza zużycie paliwa, ale może pozwolić zaoszczędzić choćby kilkaset złotych rocznie. Czy rzeczywiście warto z niego korzystać?
Idź do oryginalnego materiału