Kancelaria na bogato. Urzędnicy Nawrockiego nie będą już wozić się Skodami

4 godzin temu
W Kancelarii Prezydenta idą nowe porządki. Ludzie Karola Nawrockiego najwyraźniej uznali, iż czas pożegnać się z popularnymi markami. Zażyczyli sobie samochody klasy premium. I to w taki sposób, iż wydadzą prawie 2 miliony złotych z naszych podatków na auta, które za trzy lata i tak będą musieli oddać.

Idź do oryginalnego materiału