Izery nie będzie, ale za to Polon? Taki może być pierwszy pojazd z Jaworzna

1 godzina temu
Zdjęcie: Foxtron Cavira, elektryczny SUV będący kandydatem na nowy model partnera ElectroMobility Poland.


Nie będzie Izery, ale będzie Polon? Tak może nazywać się nowa marka samochodów elektrycznych z Jaworzna. A przynajmniej z taką propozycją wyszedł jeden z ministrów.
Idź do oryginalnego materiału